Nasza Oferta

 

 • Projektowanie Stron Internetowych
 • Identyfikacja Wizualna
 • Inne Usługi Graficzne

Zakres Oferty

 1. Strony internetowe www
 2. Projekty graficzne layoutu
 3. Udostęnianie miejsca na serwerze www
 4. Konfiguracja domeny i kont poczowych
 5. Pozycjonowanie stron
 6. Administracja stronami naszego autorstwa
 7. Projekty sklepów internetowych
 8. Tworzenie banerów reklamowych
Przyładowa wersja loyautu strony internetowej

Projektowanie Stron Internetowych

Internet stał się głównym źródłem poszukiwania informacji. Szukasz usługodawcy, produktu, informacji – zaglądasz do Internetu. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać własną, profesjonalną stronę internetową, która zainteresuje potencjalnego odbiorcę.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym Państwa potrzebom, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i tworzenia stron www.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, jak zaistnieć w Internecie jesteśmy po to by Tobie pomóc. Nasza oferta jest kompletna. Stworzymy dla Ciebie nie tylko stronę internetową www ale zadbamy również o całą resztę. Nie musisz znać się na hostingu, domenach, konfiguracji poczty internetowej. Pomożemy wybrać odpowiednią dla Twojej firmy domenę (to bardzo ważne), możemy również zamieścić Twoją stronę na naszym serwerze byś nie musiał martwić się o hosting.

To nie wszystko, możemy również administrować Twoją stroną internetową by zapewnić jej aktualność. Firm tworzących strony WWW jest wiele, ale tylko niektóre z nich robią to profesjonalnie. Twoja strona powinna nie tylko atrakcyjnie się prezentować, ale również być „przyjazna” dla robotów indeksujących wyszukiwarek. To niezwykle istotna sprawa, bo strona www nie zindeksowana nie pojawi się w wyszukiwarkach przez co nie będzie można jej wyszukać w sieci.

Dopełnieniem naszej oferty dotyczącej stron internetowych jest ich pozycjonowanie. Co to jest pozycjonowanie? Wybierasz jakąś frazę, tzn 2-3 słowa kluczowe po którym będziemy pozycjonować Twoją stronę www. Tak zmodyfikujemy kod strony aby w wynikach wyszukiwarki Google przy wpisaniu zadanej frazy, Twoja strona znalazła się bardzo wysoko. Jak to jest ważne chyba nie musimy nikomu tłumaczyć.

Dla Ciebie i Twojej firmy mamy jeszcze inną bardzo ciekawą ofertę. Sprawdź co oferujemy w ramach Identyfikacji Wizualnej oraz Innych Usług graficznych.


Zakres Oferty

 1. Projekt loga firmy
 2. Projekt papieru firmowego
 3. Projekt wizytówki
 4. Projekt koperty
 5. Projekt oznaczeń samochodów
 6. Projekt płyt CD/DVD
 7. Projekt szyldu
systemy identyfikacji wizualnej dla firm

Identyfikacja Wizualna

90 procent informacji o otaczającej nas rzeczywistości jest odbierana wzrokiem. Identyfikacja Wizualna to wizerunek firmy na który składa się odpowoednio zaprojektowane logo, wybrana kolorystyka, typografia - to wszystko tworzy charakter firmy. Wszystkie elementy wizerunku (logo, strona www, materiały firmowe tj, wizytówki, papier firmowy, itd) powinny być spójne.

Dlaczego to jest tak ważne?

Identyfikacja Wizualna sprawi, że Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji, klienci będą postrzegać Twoją firmę jako profesjonalną, nadążającą za trendami. Firma, która dba o swój wizerunek jest odbierana jako firma, która równie dobrze dba o jakość produktów, czy usług jakie oferuje.

Wypromowany znak graficzny znanych marek wart jest miliony dolarów. Dobrze dobrana identyfikacja wizualna sprawia, że firma jest rozpoznawalna, łatwo zapamiętywana oraz kojarzona z produktem.

Produkt może być wysokiej jakości, jednak jeżeli jego opakowanie jest mierne, odbiorca przejdzie obok miernego produktu.

Podobnie jest z usługami. Nasze zaufanie wzbudzają firmy które zadbały o swój wizerunek.

Identyfikacja Wizualna to jak dobrze skrojony garnitur na miare z odpowiednio dobranymi dodatkami. Kto chce zaistnieć w biznesie musi zadbać o swój wygląd.

Najwieksze, najbogatsze firmy zawsze zaczynały budowę marki od stworzenia własnej Identyfikacji Wizualnej. Jeśli nie masz jeszcze własnej Identyfikacji Wizualnej nie trać więcej czasu i pieniędzy. Inwestycja w System Identyfikacji Wizualnej bardzo szybko się zwraca w postaci zwiększonej liczby sprzedaży.


Zakres Oferty

 1. Retusz zdjęć
 2. Renowacja fotografii
 3. Fotomontaże zdjęć
 4. Projekty ulotek, plakatów
 5. Inne usługi graficzne
usługi graficzne - retusz, fotomontaż, nie tylko w Ostrowiecu Świętokrzyskim

Inne Usługi Graficzne

Retusz zdjęć

Możemy dla Państwa dokonać poprawy zdjęcia, np. skorygować jego kolory, pozbyć się efektu "czerwonych oczu" lub innych skaz, czy też wykadrować fragment fotografii. Możemy nawet niezauważalnie usunąć osobę, której nie chcemy mieć na zdjęciu. Z nami nie ma zdjęć straconych. Aby osiągnąć najlepszy efekt, przy przysłaniu do nas zdjęć prosimy o sprecyzowanie Państwa oczekiwań.

Po przysłaniu do nas zdjęcia wycenimy pracę i poinformujemy Państwa o cenie do akceptacji. Zależy nam bowiem na zadowolonych klientach kórzy mogą polecić innym nasze usługi.
Ponadto możemy przesłać e-mailem wersję próbną poprawionego zdjęcia (pomniejszona rozdzielczość i naniesione napisy zabezpieczające). Dopiero po Państwa akceptacji wyślemy gotową wersję ostateczną.

Renowacja fotografii

Cenne zdjęcia sprzed lat stanowią niezapomnianą pamiątkę. Niestety często są to fotografie pozaginane, wyblakłe, ponadrywane, poplamione czy pozaginane. Nie oznacza to że są fotografie stracone.
Możemy zarówno poprawić ich wyblakłe kolory, jak i usunąć zniszczenia i zagięcia, a nawet zrekonstruować ubytki czy nadpalenia.
Oczywiście są przypadki szczególnie trudne. Dla przykładu mogą to być duże zniszczenia i ubytki na twarzy osoby sfotografowanej. W takim przypadku rekonstrukcja będzie bardzo trudna lub wręcz niemożliwa w stopniu satysfakcjonującym. Rozwiązaniem tego problemu może być przesłanie do nas dodatkowego zdjęcia przedstawiającego brakujące elementy, zwłaszcza twarz.
Bardzo pomocne będą dla nas wskazówki jakich efektów od zdjęcia naprawianego Państwo oczekują.

Fotomontaż i efekty specjalne

Nasza pomoc pozwoli zrealizować nawet najbardziej niesamowite pomysły. Wystarczą nam dwa zdjęcia, aby osiągnąć niesamowite efekty. Tworzymy również różnego rodzaju fotomontaże artystyczne oraz kartki okolicznościowe.
Inną możliwością jest dodanie efektów specjalnych do Państwa zdjęcia, na przykład jego stylizacja na ręcznie malowany obraz, grafikę czy plakat.

Po przysłaniu do nas zdjęć oraz sprecyzowaniu oczekiwań wycenimy pracę i poinformujemy Państwa o cenie do akceptacji. Zależy nam bowiem na zadowolonych klientach kórzy mogą polecić innym nasze usługi.
Ponadto możemy przesłać e-mailem wersję próbną poprawionego zdjęcia (pomniejszona rozdzielczość i naniesione napisy zabezpieczające). Dopiero po Państwa akceptacji wyślemy gotową wersję ostateczną.

Ulotki, plakaty reklamowe

Profesjonalna i estetyczna grafika? Pomysłowe kreacje? Oferujemy ulotki, foldery, materiały reklamowe przyciągające wzrok, wyróżniające sie wśród innych. Powiedz nam czego oczekujesz, do kogo chcesz skierować swoją ofertę, my postaramy się by Twoja oferta przyciągnęła uwagę właściwych odbiorców.

 


tworzymy strony w technologii html5używamy najnowszych technologii, css3strony oparte o cms joomlatworzymy templatki pod CMS Wordpresssklepy internetowe w oparciu o PRESTASHOPatrakcyjne wizualnie strony internetowe dzięki jqueryużywamy bazy mysqlphp to standard przy stronach z panelem administratoraflash choc wypierany przez html5+css3 - wciąż w pewnych zastosowaniach niezastąpiony